Inteligentna folia to sposób na stylowe i minimalistyczne wnętrze biura

minimalistyczne wnętrze w biurze 30 Lis

Inteligentna folia to sposób na stylowe i minimalistyczne wnętrze biura

Przestrzeń biurowa urządzona w minimalistycznym stylu z pewnością stworzy odpowiednie warunki do wykonywania służbowych obowiązków, nie będzie bowiem rozpraszała pracowników. Jeśli zostanie zaaranżowana w klasą, wyczuciem oraz gustem będzie również najlepszą wizytówką przed współpracownikami i partnerami biznesowymi.

Warto bowiem pamiętać, że wnętrza wypełnione bez ładu i składu różnymi przedmiotami, a także chaotyczne zaprojektowanie wnętrz jest już bardzo staromodne i nie świadczy najlepiej o firmie. Reliktem przeszłości stają się coraz bardziej firanki, zasłony i żaluzje, które nie tylko trudno jest utrzymać w czystości, ale które także są mało praktyczne i psują minimalistyczne wnętrze biura. Dobrze jest więc poszukać dla nich jakiejś alternatywy. Na popularności zyskuje ostatnio inteligentna folia okienna. Jak folia na szyby można zastąpić alternatywne metody zasłaniania okien? Na czym polega jej innowacyjne działanie?

Minimalistyczne wnętrze biura to powszechny standard

Każdy, kto chce mieć stylowe, funkcjonalne i profesjonalne biuro dla swojej firmy, które przyniesie jej także większy prestiż i pozytywny rozgłos w środowisku biznesowym, powinien postawić na minimalistyczne wnętrze biura. Będą one przede wszystkim stylowe i modne w niezwykle uniwersalny i klasyczny sposób, co stanowi ponadczasowe rozwiązanie. Z drugiej strony nie będą rozpraszały pracowników przy wykonywaniu swoich obowiązków, a współpracowników i partnerów biznesowych podczas rozmów, spotkań i konferencji. Łatwiej jest wtedy również utrzymać porządek i ład w takiej przestrzeni, co korzystnie odbije się na praktyczności i funkcjonalności całego biura.

Nie od dzisiaj również wiadomo, że dobrze zaprojektowana przestrzeń w stylu minimalistycznym prezentuje się wyjątkowo profesjonalnie. Nie pasują do niej więc tradycyjne metody zasłaniania okien, takie jak firanki, zasłony i żaluzje. Okna jednak nie mogą pozostać „bez niczego”, ponieważ nadmierne promienie słoneczne utrudnią pracownikom skupienie i pracę na komputerze. Warto także chronić prywatność w przestrzeni biurowej przez wzrokiem przechodniów i osób z sąsiednich budynków.

Inteligentna folia to sposób na minimalistyczne wnętrze biura

Rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie inteligentna folia na szyby, która jest tak cienka i przezroczysta, że niewidoczna dla ludzkiego oka. Z pewnością stworzy minimalistyczne wnętrze biura, które będą stylowe, funkcjonalne i bardzo nowoczesne. Z powodzeniem może być używana w zastępstwie dla firanek, zasłon, żaluzji oraz rolet. Folia na szyby posiada w środku niezwykle małe ciekłe kryształki, które pod wpływem impulsu elektrycznego ze specjalnego pilota lub aplikacji w telefonie stają się mlecznobiałe. W ten sposób chronią prywatność pracowników w swoich gabinetach. Gdy stwierdzą oni, że nie ma już konieczności zasłaniania okien, wystarczy, że w ten sam sposób dezaktywują jej działanie. Tak więc inteligentna folia będzie jednym z najlepszych rozwiązań, na jakie będziesz mógł się zdecydować do biura swojej firmy.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: https://sonte-poland.pl/blog/minimalistyczne-wnetrze-w-biurze/