Skip to content

Polonia w Redditch - nasze miasto w Anglii

Start arrow Internet w Anglii arrow Wskazówki do internetu

..:: POLECAMY :..

Logowanie

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj111
mod_vvisit_counterWczoraj486
mod_vvisit_counterTen miesiąc2826
mod_vvisit_counterOgółem61409
Wskazówki do internetu Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
14.06.2008.
 

Wskazówki:

Pamiętaj! Jeżeli chcesz zerwać umowę, musisz poinformować firmę z którą masz kontrakt, przynajmniej 1 miesiąc przed końcem umowy. W przypadku nie poinformowania o zerwaniu umowy, twoja umowa zostanie przedłużona o kolejny okres.


Pamiętaj! Jeżeli postanowiłeś zarejestrować się telefonicznie o Internet i są jakieś problemy w komunikacji i dzwonisz drugi raz, nigdy nie podawaj ponownie twoich numerów z banku. Może się zdarzyć, że zarejestrowałeś się ponownie i pieniądze z twojego konta bankowego będą pobrane dwukrotnie.  Jest to przykład z życia wzięty, a później pozostają niepotrzebne tłumaczenia się w banku, czy wielokrotne dzwonienie do usługodawców.
 
Jeżeli jesteś heavy user radze nie ściągać dużo danych w Anglii godzinach popołudniowych. Przykładowo w Broadband Virgin Media non-cable 8 MBit/s Unlimited nie powinieneś ściągnąć więcej niż ok. 2 GB tygodniowo między 16.00 - 24.00, w innym przypadku zostanie nałożona na ciebie blokada w następnym tygodniu na tydzień i twoja predkość spadnie do 10 kb/s !!  


W każdej chwili możesz sprawdzić swoją prędkość internetu, skorzystaj ze stron:


Jeśli chcesz rozdzielić sygnał internetowy na kilka komputerów musisz wiedzieć kilka rzeczy:
  • Jeżeli posiadasz Internet DSL, musisz mieć router DSL (Broadband cable), przykładowy router znajdziesz pod tym adresem .
  • Jeżeli posiadasz Internet ADSL, musisz posiadać router ADSL (Broadband non-cable), przykładowy router znajdziesz pod tym adresem .


Polecam stronę internetową, forum z problemami o sieci, dostępną pod tym adresem .

Jeżeli chcesz rozdzielić Internet na więcej niż 2 komputery z internetem ADSL, pod tym adresem znajdziesz cenne informacje na przykładzie Neostrada.

  


Zacytuj na swojej witrynie Drukuj Wyślij znajomemu Powiązane artykuły Zapisz w del.icio.us

Komentarze użytkowników (0)

Nie komentowano

Dodaj komentarz!