Komfortowe i stylowe powierzchnie biurowe na Alei Słowackiego w Krakowie

27 Sie

Komfortowe i stylowe powierzchnie biurowe na Alei Słowackiego w Krakowie

Chcesz ciągle rozwijać swoją działalność gospodarczą? Szukasz komfortowych i stylowych powierzchni biurowych do wynajęcia? Rozumiesz, jak ważna jest odpowiednia prezencja firmy? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś “tak”, koniecznie sprawdź wyjątkową ofertę Herbewo International S.A. W Krakowie! Największym uznaniem cieszą się biura na Alei Słowackiego 64. Co je wyróżnia na tle innych? Co mogą zaoferować swoim Klientom?

Najwyższy standard dla Twojej firmy

Budynek na Alei Słowackiego powstał w latach trzydziestych jako fabryka tutek i bibułek papierosowych firmy Herbewo, później mieściła się w niej siedziba Drukarni Narodowej i dom towarowy. Jest więc bardzo przestronny, dobrze zaplanowany i posiada aż siedem kondygnacji.

Po modernizacji w 2005 r. zmienił się nie do poznania. Posiada podwieszane sufity, podłogi w częściach wspólnych zostały wykończone płytkami gresowymi, a w pomieszczeniach biurowych wykładziną dywanową. Natomiast elewacja frontowa wykończona została fasadową ceramiką Argeton. Budynek jest w całości klimatyzowany, posiada pomieszczenia socjalne w biurach lub na piętrach oraz dwie windy.

Dodatkową zaletą jest centrum fitness z basenem, siłownią, salą do aerobiku, centrum kosmetycznym i gabinetem masażu rehabilitacyjnego, w które budynek jest wyposażony, oraz tarasy widokowe. Wszystko to dla komfortu Najemców i ich pracowników.

Herbewo International S.A. – najlepsze lokalizacje biur

Lokalizacja biura świadczy o prestiżu i ważności firmy. Dlatego dobrze, żeby znajdowało się w pięknej okolicy jak najbliżej centrum. To właśnie zapewnia budynek Herbewo International S.A. na Alei Słowackiego – centrum Krakowa, położenie przy głównej trasie Warszawa – Zakopane, w odległości 10 min od starej części miasta. Gwarantuje to świetne połączenia komunikacyjne dla pracowników i klientów z całym Krakowem. Budynek posiada także wewnętrzny i zewnętrzny parking, z odpowiednią liczbą miejsc parkingowych.

Wybór jednego z pomieszczeń biurowych na Alei Słowackiego będzie ogromnym krokiem naprzód w kierunku rozwoju Twojej firmy.