Biuro księgowe w Hiszpanii – jak wybrać?

21 Wrz

Biuro księgowe w Hiszpanii – jak wybrać?

Coraz więcej Polaków decyduje się na otworzenie firmy zagranicą. Bardzo popularnym kierunkiem jest Hiszpania – ciepły klimat, dobre warunki do życia, przyjemna atmosfera pracy, przyjazne prawo podatkowe. Niestety czasem pojawiają się trudności. Nieznajomość prawa? Bariera językowa? Problemy z prowadzeniem księgowości? To nie problem, istnieją firmy, które specjalizują się w pomaganiu cudzoziemcom na hiszpańskim rynku. Jedną z nich jest Gestoría Ramon Santafe, S.L. Wybierz najlepsz biuro księgowe i przestań przejmować się księgowością.  Wejdź na accountingservicesinspain.com i poznaj szczegóły oferty usług księgowych firmy Gestoria. 

 

Biuro księgowe w Hiszpanii z obsługą anglojęzycznego klienta

Prowadzenie biznesu Hiszpanii bywa twardym orzechem do zgryzienia, wie o tym każdy cudzoziemiec, który choć raz miał styczność z hiszpańską księgowością.  Gestoría Ramon Santafe, S.L. biuro rachunkowe oferuje kompleksową obsługę księgową klienta. Mniej z głowy rozliczanie przychodów i rozchodów spółki czy zamykanie roku. Fachowi eksperci z wieloletnim doświadczeniem pomogą Ci wywiązać się ze zobowiązań prawnych w rzetelny i przejrzysty sposób. To co wyróżnia Gestorię na tle innych biur rachunkowych w Hiszpanii to wysoki poziom komunikacji w języku angielskim. Tutaj dogadasz się bez problemu!

 

Usługi księgowe dla spółek 

Gestoria oferuje szeroki wachlarz usług księgowych dla spółek handlowych w Hiszpanii. Oto część z nich:

  • Księgowanie przychodów i wydatków firmy zgodnie z hiszpańską ustawą o rachunkowości.
  • Sporządzanie i składanie ksiąg rachunkowych do Rejestru Handlowego.
  • Sporządzanie i składanie rocznych sprawozdań finansowych spółki do Rejestru Handlowego.

Ale to nie wszystko! Gestoria pomoże Ci także z bardziej skomplikowanymi formalnościami. 

Eksperci wesprą Cię stworzeniu i rejestracji spółki handlowych w Hiszpańskim Rejestrze Handlowym,  pomogą dokonać zmian w kapitale zakładowym spółki czy statusie spółki (zmiana nazwy, siedziby, administratora), sprzedaży  udziałów, a także  likwidacja i zamknięciu spółek. Nie zwlekaj, skorzystaj z profesjonalnego wsparcia już teraz.

 

Więcej informacji o usługach dla spółek na stronie accountingservicesinspain.com.  

 

Usługi księgowe dla samozatrudnionych (Autonomos)

Kiedy prowadzi się jednoosobową działalność gospodarczą ciężko znaleźć czas i energię na prowadzenie księgowości. Najgorzej, jeśli do samodzielnie prowadzonej księgowości, kosztuje to dużo stresu i pracy, żeby go odkręcić. Dlatego warto postawić na wiedzę i umiejętności fachowca, zrzucić z siebie część odpowiedzialności.  Gestoria oferuje usługi księgowe dla osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze.

W ofercie:

  • Księgowanie dokumentów przychodów i wydatków.
  • Sporządzanie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o podatku dochodowym (I.R.P.F.).

Szczegóły oferty znajdziesz na accountingservicesinspain.com/